Pixel reklama dodává nejčastěji gravírované štítky s popisky. Není ovšem problém připravit systém i z materiálů jako je eloxovaný hliník, sklo, dřevo nebo plexi. Systémy dodáváme do interiéru i exteriéru a pokud si to zákazník přeje, tak provádíme i montáž.

MODULE INDOOR

Vnitřní informační systém

Vnitřní informační systém Module Indoor nabízí řadu řešení jak účelně a prakticky označit interiéry budov. Předností je dlouhá životnost a jednoduchá instalace. Samotnou údržbu systému, která spočívá jen ve výměně cedulek případně zásuvných štítků zvládne bez problémů koncový zákazník. Cedule a cedulky jsou převážně dodávány v povrchové úpravě stříbrného a zlatého eloxu. Další povrchovou úpravou je lakování v barvách stupnice RAL, nebo potažení samolepící vinylovou folií.


Dveřní tabulky

Dveřní tabulky se instalují buď pomocí oboustranné samolepící pásky - to v případě že podklad je hladký a rovný, jinak je možné použít předlisovaných otvorů v plastových koncovkách, a tak tabulku vhodným způsobem přišroubovat na předvrtané otvory.


Dveřní tabulky jsou limitované maximální výškou bočního plastového profilu 250 mm. Tato výška nebude stačit v případě, kdy je potřeba podat informaci o pětipatrové budově ve vstupní hale. I zde systém Module Indoor nabízí jednoduché řešení pomocí několika bočních hliníkových profilů, jejichž délka je až 2,5 m. S pomocí těchto profilů lze vyrobit velmi přehledné informační tabule, které podají informace příchozím návštěvám o rozmístění jednotlivých pater. Výměna jednotlivých řádků tabule se provádí pomocí plastového klíče, a to zasunutím mezi profily a mírným tahem zpět. Použití plastového klíče je možné pouze u systémů s hliníkovými bočnicemi.


Závěsný systém

Závěsný systém je vhodný pro orientaci v dlouhých chodbách, v prostorných halách nebo v místech kde je obtížná instalace na zeď. Závěsný systém může fungovat i jako výstrčka, kdy takzvaně trčí ze zdi a podá stejnou informaci jako závěsný systém.


Jmenovky

Jmenovky nebo označení přepážek jsou samozřejmostí ve veřejných prostorách, velkých kancelářích a vůbec všude kde informace o tom, kde kdo sedí, se může umístit pouze na pracovní stoly. Module Indoor nabízí dva druhy jmenovek, jejichž výška je podle potřeby 31 a 62 mm. Konstrukce a výměna textů v zásuvných profilech je velmi jednoduchá.